Dramione - 7.díl

5. srpna 2014 v 10:00 | Sally |  Dramione
Title: Dramione
Part: 7. díl
By: Misaki

Hermioně se motala hlava. Měla chuť spát, ale věděla, že by neusnula. Dostala se do stavu naprostého uvolnění. Nevěděla, jestli je to tím ležákem nebo ne. Harry a Ron už byli nějakou dobu na parketu. Ron s nějakou blonďatou dívkou, Hermiona si matně vybavovala, že je z jejich koleje. A Harry kroužil po parketě s onou nádhernou bělovlasou slečnou, co spatřil předtím. Hermionu taky znervózňoval muž sedící dva stoly za ní. Položila si hlavu na stůl a přemýšlela, co je s ním špatně.

Hned potom, co odpálkoval Pansy, si Draco šel najít stůl blízko Hermiony. Viděl, jak se jí klíží oči a motá hlava. Spokojeně si zamnul ruce. Připravil se, že za ní půjde. Narovnal si sako a uhladil vlasy. Když vtom Hermiona vstala a vydala se na parket. Co to ta hlupačka děla? Blesklo Dracovi hlavou. Znovu si sedl a sledoval, co se bude dít.

Hermiona najednou ožila. Lokla si máslového ležáku a dostala strašnou chuť tancovat. Nemotorně vstala a vydala se na parket. Chvíli se jen vrtěla do rytmu, ale pak jí přepadla iniciativa. Počkala si na pomalejší písničku a rozhodila ruce do vzduchu. Zakroutila boky a pohodila vlasy. Pak se podívala směrem k jejich stolu a pohled jí sklouzl na toho podivného muže dva stoly za ní a pořádně si ho prohlédla, zatím co dál tančila. Ale ...? Neplete se..? Ne.. to určitě...? Je to on!! Draco, to je Draco! Hermiona pocítila nával touhy a ta jí na chvíli vrátila do reality. Stál tam Draco a přejížděl jí hladovým pohledem. Dostala nápad. Co takhle mu zatančit? Hermiona se pro sebe usmála. Znova rozhodila ruce do vzduchu a potom si smyslně pohladila boky. Pohodila vlasy a kroutila se do rytmu. Fungovalo to. Draco se vydal davem k ní.

Co to sakra dělá?! Přece sem jí toho tam nedal tak moc?? Musím jí odvést, než se účinky kouzla prohloubí. Draco se začal prodírat davem přímo na parket. Škobrtnul o hranu pódia. Teď stál přímo před Hermionou. Ta se na něj svůdně usmála. Až moc svůdně. NE! Tohle nebyla ta stydlivá dívka, to dělal ten lektvar. Jenže ono nešlo odolat. Draco chytil Hermionu v pase a ona mu ovinula ruce kolem krku. Jejich těla splynula v jedno ve smyslném tanci. Připadalo jim to jako sto let, co se jen tak vlnili parketem. Pak se ale Draco zhluboka nadechl a ucítil závan Uvolňovače. Okamžitě Hermionu pustil. Zjistil, že si na ně pár lidí ukazuje. Aby neutrpěla jeho čest, lehce se Hermioně uklonil a spěchal pryč. Příště se musí ovládat. Tohle bylo až nebezpečně blízko.

Hermiona vyklopýtala z davu a padla na kolena. Draco jí tam nechal stát uprostřed parketu, jen tak, jakoby spolu vůbec netančili. Ten šok vrátil Hermionu do reality. Zachvěl se jí žaludek a chtělo se jí zvracet.
"Pojď," řekl tenký, zvonivý hlásek a někdo jí pomohl na nohy. Hermiona se otočila a uviděla Lenku Láskorádovou.
"Co..tady děláš?" zachraptěla. Lenka pokrčila rameny
"I já se chodím bavit," a nesměle se usmála. Potom vyvedla Hermionu ven, do postraní uličky kde se Hermiona vyzvracela.
"Podle toho co sem viděla," řekla Lenka, když se Hermiona trochu oklepala a vydali se ke škole "ti někdo dal do pití Uvolňovač."
"To není možné!" vyjekla Hermiona.
"Hmmhmm," pokývala Lenka zkušeně hlavou "Mám brigádu v obchodě s lektvary. Tančila si s Dracem Malfoyem. S Malfoyem, Hermiono!"
"Já tě slyšela," zamumlala zkroušeně Hermiona.
"Včera byl u nás v obchodě," řekla Lenka vážně. Tohle se jí nepodobalo. Vždycky byla tichá a divná, teď snad poprvé projevila o něco takový zájem.
"A co si koupil?" pohrdavě si odfrkla Hermiona, která odmítala uvěřit, že by Draco utrácel za lektvar, jen aby ji očaroval.
"Uvolňovač," řekla Lenka a vážně se jí podívala do očí. A Hermioně se zastavilo srdce.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lillnie-Daenerys Lillnie-Daenerys | 5. srpna 2014 v 15:09 | Reagovat

PO technickej stránke to je dobré, ale po dejovej sú tam chyby. Draco si kúpil Uvoľnovač, ktorý vyzerá ako celkom nebezpečná vecička a to mu len tak predali, 14ročnému? Spomináš už Lunu, pardón Lenku, ktorá sa normálne objavila v 5 diely až. Mala by si si naštudovať profesionálnejšie poviedky, kde autori využívajú poznámku autora, ked niečo v deji tak rapídne menia oproti hlavnému dielu. Je to veľmi dôležité pre čítateľa.

2 Misaki Misaki | 5. srpna 2014 v 19:39 | Reagovat

[1]:
Možná vám to nebude po chuti, ale já si tam vytvářím vlastní příběh(který se asi neshoduje a opravdovým dějem), takže pro mne nic neznamená kde kdy se objevila Lenka/Luna. A Draco má vlivného otce a matku, což víme všichni, takže si nemyslím, že by mu ten Uvolňovač neprodali. Ale to sem tam zase mohla dopsat:D Tak jo přiznávám, tentokrát si mně dostala;):D

3 Lillnie-Daenerys Lillnie-Daenerys | 5. srpna 2014 v 22:08 | Reagovat

[2]: Chápem, že si vytváraš vlastný príbeh, ale pre človeka to je často chaotické, prto sa používajú poznámky autora, kde vysvetľuje svoje zmeny, aby sa čítateľ ľahšie dostal do deja, chápeš :)Skús si napr. na tejto stránke pozrieť poviedku Frozen moments, tam som si tie poznámky autorky všimla, kde presne vysvetľuje niektoré dôležité kroky, ktoré spravila a tiež píše vlastný príbeh

4 Misaki Misaki | 5. srpna 2014 v 22:42 | Reagovat

[3]:
Děkuju. A povídku sleduju;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama